Wystawa „Foto Gogolewo 2015 pod hasłem fotogeniczna prowincja” prezentowana jest w ramach III Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki.  Tym samym dokłada swoją cegiełkę do całości festiwalowej imprezy organizowanej przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Odnośnik do fotogogolewo 2015 w ramach festiwalu


 

Wywiad Teleskopu: 17.11.2016

 


Foto relacja z finisażu wystawy

   Wystawa „Foto Gogolewo 2015” pod hasłem „Fotogeniczna prowincja” w Gogolewie, która zorganizowana była w ramach III Wielkopolskiego Festiwalu Fotograficznego im. Ireneusza Zjeżdżałki zakończona z pełnym sukcesem, dzięki wielkiemu zaangażowaniu i zdolnościom organizacyjnym Marleny Grewling. W poniedziałek 24 października 2016 roku po 3 tygodniach ekspozycji spotkaliśmy się w bardzo licznym gronie w sali wiejskiej w Gogolewie na finisażu wystawy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym licznie mieszkańcom, a także gościom, szczególnie tym, którzy przyjechali z daleka – z Wrześni, Gniezna, ze Środy Wielkopolskiej czy też z Poznania.

Dziękujemy bardzo serdecznie Marioli Kaźmierczak i Dorocie Jańczak z Centrum Kultury z Książa Wielkopolskiego za wsparcie.

Osobne podziękowania należą się bezspornie Panu Nikodemowi Szerszeniewskiemu, który był znakomitym gospodarzem wystawy. Jak zawodowy przewodnik, udostępniał zdjęcia, odwiedzającym Gogolewo gościom, czarując opowieściami o wsi, czyli miejscu w którym mieszka i które kocha.

Dziękujemy Panu Markowi Żarnowskiemu za bardzo ciekawą opowieść o jego fotograficznej pasji i metamorfozie, jaką dzięki niej przeszedł w życiu.

Dziękujemy Śremskiej Grupie Fotograficznej za przedstawienie efektów swojej pracy.

   Bardzo cieszymy się, że mogliśmy gościć Pana Władysława Nielipińskiego z Wojewódzkiego Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury, który do maleńkiego Gogolewa – nie zważając na pogodę – przyjechał z pierwszej stolicy Polski, czyli z Gniezna.

Dziękujemy wszystkim, którzy tak tłumnie przyszli na finisaż, że… aż zabrakło krzeseł.

Do zobaczenia za rok. A może wcześniej…

 

 


 

Foto relacja z wystawy 17.09.2016 

gogo-wystawa1 logo-iii-festiwalu   Druga odsłona „Foto Gogolewo 2015 pod hasłem fotogeniczna prowincja” za nami. Wystawa odbyła się 17.09.2016 r. Dziękuję panu Nikodemowi Szerszeniewskiemu oraz panu Jarosławowi Sobkowiakowi, którzy pomogli w zaprezentowaniu wystawy. Wystawa prezentowana jest w ramach III festiwalu Fotografii im. Ireneusza Zjeżdzałki organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć ekspozycji zapraszam do Sali wiejskiej w Gogolewie (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się pod numerem + 48 607 564 501). Wystawa czynna do 24.10.2016 r., wtedy to odbędzie się finisaż wystawy.

                                                                                                             Marlena Grewling


 

 Foto relacja z wystawy 17.09.2016


Foto relacja z finisażu wystawy